nasze psyartykułyszczeniakigaleriaksięga gościlinki
domowa hodowla psów rasowych wyślij do nas email’a
W Stołecznym wydaniu Gazety Wyborczej z 19 lipca 2011 roku ukazał się artykuł o Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie. Tekst ilustruję zdjęcie beagli z naszej hodowli.

     

W marcowym numerze miesięcznika "Przyjaciel Pies" nr 3 (149) marzec 2011 ukazał się artykuł pt. "Kolekcjoner przygód". Tekst ilustrowany między innymi zdjęciami Andrzeja W. Bacińskiego przedstawiającymi psy z naszej hodowli.

     

Kwartalnik "Pies" nr 4(340) 2010 publikuje artykuł pt. "Moje pierwsze sędziowanie w Polsce" opisujacy Międzynarodową Wystawę Psów w Warszawie. Tekst jest bogato ilustrowany zdjęciami Andrzeja W. Bacińskiego.

     

Miesięcznik "Przyjaciel Pies" grudzień 2010 nr 12 (146) w cyklu "Nowy pomysł na życie" przedstawia sylwetkę Andrzeja W. Bacińskiego. Artykuł pt. "Gdzie beagle, tam los płata figle" ilustrują zdjęcia psów z naszej hodowli.

Zapraszamy na stronę miesięcznika Przyjaciel Pies


     

W kwietniowym numerze miesięcznika "Przyjaciel Pies" kwiecień 2010, nr 4 (138) jeden z artykułów ilustruje zdjęcie wykonane przez Andrzeja W. Bacińskiego. Na zdjęciu Flash leczy Daragoja Franka Zappę (Adasia).

     

W miesięczniku "Przyjacel Pies" lipiec 2009 nr 7(129) artykuł pt. "Bezpieczny wybieg", uzupełnia zdjęcie zrobione przez Andrzeja W. Bacińskiego, przedstawiające psy z naszej hodowli.

     

W lipcowym numerze miesięcznika "Mój Pies" lipiec 2009 nr 7(214) zdjęcie zrobione przez Andrzeja W. Bacińskiego ilustruje artykuł z cyklu "Zapytaj eksperta!". Na zdjęciu psy z naszej hodowli.

     

Miło nam poinformować, że zdjęcie zrobione przez Andrzeja W. Bacińskiego zdobyło Honorable Mention na wystawie Specialty 2009 organizowanej przez Klub Beagla w Ameryce (National Beagle Club of America).

     

14 maja 2009 r. odwiedziła nas Telewizja Polsat. Redaktorzy i prezenterzy mieli świetną zabawę z naszymi beaglami.

     

16 kwietnia 2009 r. odwiedziła nas ekipa Dzień Dobry TVN i nagrała wywiad z naszą najmłodszą suczką Catch the Wind, córką El Dorado.

     

W miesięczniku myśliwych i sympatyków łowiectwa "Brać łowiecka" nr 3/2009 ukazała się obszerna recenzja książki Andrzeja W. Bacińskiego pt. "Beagle są najlepsze".

     

Miesięcznik "Mój Pies" luty 2009 nr 2(209) w cyklu pt. "ABC dla nowych właścicieli" opisał rasę beagle. Opis uzupełnia zdjęcie zrobione przez Andrzeja W. Bacinskiego, przedstawiajace psy z naszej hodowli - Bilego i Bolusię.

     

Miło nam poinformować, że zdjęcie zrobione przez Andrzeja W. Bacińskiego zdobyło I miejsce na wystawie Specialty 2008 organizowanej przez Klub Beagla w Ameryce (National Beagle Club of America).

     

"Psy myśliwskie" nr 3(47) jesień 2008 ukazał się artykuł "Czy w polskiej kniei jest miejsce dla beagla?" ilustrowany m.in. zdjęciami wykonanymi przez Andrzeja Bacińskiego.

     

"Przyjaciel Pies" w numerze 8 (118) 2008 w cyklu Portret Rasy, "Beagle - Niezłe ziółko" prezentuje wywiad z Andrzejem W. Bacińskim. Artykuł jest ilustrowany m.in. zdjęciami wykonanymi przez Pana Bacińskiego, na zdjęciach psy z naszej hodowli.

     

Do numeru 8 (118) 2008 miesięcznika "Przyjaciel Pies" jest dołączony megaplakat przedstawiajacy naszego młodzieżowego championa Gold Fingera Catulus, który jest bardzo kochany i wystawiany przez Panią Bożenę i Panią Dorotę z Łaciatej Sfory.

Zapraszamy na stronę Łaciatej Sfory

     

W piątek 27 czerwca 2008 naszą hodowlę odwiedziła ekipa TVN. Nagrywany były program o beaglach. Z Panem Andrzejem Bacińskim przeprowadzono wywiad, któremu oczywiscie towarzyszyły nasze ukochane psy.

     

W marcowym (03.2008) wydaniu SBQ czyli Show Beagle Quarterly prezentowana jest suczka z naszej hodowli Double Lady Catulus, która zdobyła Championat USA - AKC Championship (American Kennel Club Ch.).

     

"Living with beagles" 02/2008 publikuje zdjęcia psów z naszej hodolwi zrobione przez Andrzeja W. Bacińskiego.

     

TVP3 nagrała film w naszej hodowli w celu wykorzystania go w swoim programie publicystycznym.

     

"Living with beagles" 01/2008 prezentuje zdjęcia zrobione przez Andrzeja W. Bacińskiego. Fotografie przedstawiają psy z naszej hodowli Double Lady Catulus oraz El Dorado Catulus.

     

Telewizja Polsat towarzyszyła nam na spacerze w lesie Kabackim. Psy z naszej hodowli brały udział w nagraniu programu publicystycznego tej stacji.

     

"Living with beagles" 04/2007 publikuje zdjęcie Andrzeja W. Bacińskiego prezentujace psy z naszej hodowli.

     

Ukazała się książka Pani Anny Magdaleny Pol pt. "Beagle". Publikacja jest bogato ilustrowana zdjęciami Andrzeja W. Bacińskiego. Na zdjęciach psy z naszej hodowli.

     

"Przyjaciel Pies" w numerze 10 (108) 2007 w artykule "W leśnych ostępach" przytacza wypowiedź Andrzeja Bacińskiego - "Wyćwiczyć nos". Artykul jest ilustrowany m.in. zdjęciami wykonanymi przez Pana Andrzeja Bacińskiego. Na zdjęciach psy z naszej hodowli.

     

Dwumiesięcznik "Pies" nr 5 (325) 2007 publikuje artykuł Andrzeja Bacińskiego pt. "Beagle w Palandze", który jest ilustrowany zdjęciami autora.

     

"Mój Pies" 9/2007 w artykule "Jak sobie poradzić z paroma psami na spacerze?" przytacza wypowiedź Andrzeja W. Bacińskiego ilustrowaną zdjęciem autora w towarzystwie psów z naszej hodowli.

     

Na VI Targach i Wystawie Zoologiczno-Biologicznej Pan Andrzej Baciński zajął I miejsce w konkursie fotograficznym "Mój pupil" w kategorii "Pies". Targi odbywały się w Warszawie w dniach 14-16 września 2007 roku.

     

Miesięcznik "Mój Pies" 8/2007 w artykule Zofii Mrzewińskiej pt. "Wiercipięty i leniuchy" publikuje zdjęcie wykonane przez Andrzeja Bacińskiego. Na zdjęciu pies z naszej hodowli.

     

Ukazała się kolejna książka autorstwa Andrzeja W. Bacińskiego poświęcona psom rasy beagle - "Beagle najczęściej zadawane pytania". Wydawnictwo opatrzone wspaniałymi zdjęciami autora, na zdjęcia psy z hodowli Catulus. Serdecznie polecamy!

     

"Psy myśliwskie" nr 3(43) jesień 2007 ukazał się artykuł ilustrowany zdjęciem wykonanym przez dr Andrzeja Bacińskiego. Na zdjęciu pies z naszej hodowli.

     

Ukazała się książka Pani Kamili Brodowskiej pt. "Beagle". Jset ilustrowana zdjęciami Andrzeja W. Bacińskiego, na zdjęciach psy z hodowli Catulus.

     

"Pies" nr 4 (324) 2007 publikuje artykuł Andrzeja W. Bacińskiego pt. "Beaglowa Dama w Warszawie". Artykuł opisuje pobyt Pani Eevy Resko na międzynarodowej wystawie psów rasowych w Warszawie, która odbyła się w lipcu.

     

"Living with beagles" 02/2007 publikuje artykuł dr Andrzeja W. Bacińskiego opisujacy wizytę w hodowli Daragoj u Pani Eevy Resko

     

"Pies" nr 3 (323) 2007 w dziale "W zagranicznej prasie" opisuje artykuł z niemieckiego tytułu "Living with Beagles" przybliżający czytelnikom sylwetkę Andrzeja W. Bacińskiego i jego hodowli Catulus.

     

Ukazała się książka Pani Elżbiety Chwalibóg pt. "Beagle". Okładka jak i książka ilustrowana jest zdjęciami Andrzeja W. Bacińskiego. Na zdjęciach psy z naszej hodowli.

     

"Mój Pies" 4/2007 w artykule "Pies czy suka?" przytacza wypowiedź dr Andrzeja W. Bacińskiego - "Rasa ważniejsza od płci"

     

7 marca 2007 stacja TVN nagrywała program, w którym poważną rolę grały nasze beagle

     

W miesięczniku "Mój Pies" 3/2007 na str. 16 artykuł "Wiosenne zabawy z psem" ilustrowany jest zdjęciem psa z naszej hodowli. Na str. 20 w artykule "Joga dla psów" również zdjęcia naszych psów, autorstwa dr Andrzeja W. Bacińskiego

     

"Przyjaciel Pies" 3/101/2007 publikuje artykuł "Kontrasty - Beagle i Sznaucer Miniaturowy". Artykuł ilustrowany jest zdjęciami psów z naszej hodowli, a rozmówcą Autora jest dr Andrzej W. Baciński

     

Pismo "Cztery Łapy" w numerze 2/2007 na okładce dr Magdalenę Żmudzką z psem z naszej hodowli Don Corleone CATULUS

     

"Mój Pies" 2/2007 publikuje artykuł "Pielęgnacja bez stresu". Artykuł ilustrowany jest zdjęciem autorstwa Andrzeja W. Bacińskiego. Na zdjęciu pies z naszej hodowli.

     

Nowe, niemieckie pismo "Living with Beagles" publikuje wielostronicowy artykuł przybliżający czytelnikom sylwetkę dr Andrzeja W. Bacińskiego i jego hodowli Catulus

     

Show Beagle Quarterly wydał naścienny kalendarz na rok 2007 ilustrowany zdjęciami dr Andrzeja Bacińskiego

     

SBQ czyli Show Beagle Quarterly - największe amerykańskie pismo o beaglach w numerze Grudzień 2006 przybliża czytelnikom osobę dr Andrzeja Bacinskiego i opisuje jego hodowlę Catulus.

     

"Mój Pies" opublikował ścienny kalendarz. Sierpień jest reprezentowany zdjęciem psów z naszej hodowli. Autorem zdjęcia jest Andrzej W. Baciński

     

"Mój Pies" z grudnia 2006 publikuje artykuł "Kałuża niezgody" ilustrowany zdjęciem Andrzeja W. Bacińskiego

     

W trakcie Światowej Wystawy Psów Rasowych Poznań 2006 odbyło się spotkanie autorskie czytelników z Andrzejem W. Bacińskim autorem książki "Beagle są najlepsze"

     

Wydawnictwo Tricolor wydało kalendarz biurkowy "Beagle w obiektywie Andrzeja W. Bacińskiego" ilustrowany zdjęciami beagli z naszej hodowli

     

W trakcie Światowej Wystawy Psów Rasowych Poznań 2006 odbyła się wystawa fotografii Andrzeja W. Bacińskiego pokazująca psy z naszej hodowli

     

"Mój Pies" 11/2006 publikuje artykuł "Oswoić strachy" ilustrowany zdjęciem psa z naszej hodowli (zdjęcie Andrzeja W. Bacińskiego)

     

W miesięczniku "Przyjaciel Pies" 11/2006 ukazała się recenzja książki Andrzeja W. Bacińskiego "Beagle są najlepsze". Ostatnie zdanie recenzje: "Można śmiało powiedzieć, że książka jest doskonałym przewodnikiem po świecie beagli"

     

P&S wydało ścienny kalendarz ze zdjęciami Andrzeja W. Bacińskiego. Jest to kolekcja mało znanych zdjęć Autora pokazujących relacje między człowiekiem i psem

     

Ukazała się książka autorstwa Andrzeja W. Bacińskiego o psach rasy beagle - "Beagle są najlepsze". Ponad 160 stron z wieloma barwnymi zdjęciami, cenne informacje dla hodowców, właścicieli i tych, którzy chcą mieć beagla. Gorąco polecamy! Książkę można zamówić przez stronę www.beagle.pl

     

"Mój Pies" w numerze 10/2006 opublikował całostronicowy zapis Czata z Andrzejem W. Bacińskim

     

Australijski "Beagle Club of Victoria" wydał kalendarz na 2007 ilustrowany zdjęciami Andrzeja W. Bacińskiego. Na zdjęciach są psy z naszej hodowli.

     

Pismo "Psy Myśliwskie" 4/2006 publikuje recenzję książki Andrzeja Bacińskiego "Beagle są najlepsze"

     

W księgarniach ukazała się książka "Psy Rasowe - Rasy hodowane w Polsce". Rasę beagle na str. 70 reprezentuje pies z naszej hodowli Shelaft Billy Whizz of Dialynne.

     

W dwumiesięczniku "Psy Myśliwskie" ukazał się artykuł ilustrowany zdjęciami Andrzeja Bacińskiego

     

Dwumiesięcznik "PIES" (4/2006) zamieścił informację o książce Andrzeja W. Bacińskiego pt. "Beagle są najlepsze".

     

W dniu 04.08.2006. w portalu "www.psy.pl" wydawnictwa WPROST odbył się czat, którego gościem był Andrzej W. Baciński. Gość odpowiadał na pytania internautów związane z hodowlą psów rasy beagle.

     

W sierpniowym numerze z 2006 roku miesięcznika "Mój Pies" został opublikowany artykuł "Labrador czy Beagle?". Artykuł ten jest ilustrowany zdjęciem psów z naszej hodowli.

     

"Show Beagle Quarterly" w numerze June 2006 ilustruje jeden z artykułów zdjęciem psów z naszej hodowli.

     

"Przyjaciel Pies" (nr 6/92 czerwiec 2006) ilustruje artykuł "Sztuka wystawiania" (str. 42) zdjęciem psa z naszej hodowli - Ch. PL., Ch. Mł. Don Corleone Catulus

     

Dwumiesięcznik ZKwP w numerze 1 (315) 2006 publikuje artykuł dr Andrzeja W. Bacińskiego pt. "Daragoj Beagles - Wizyta w fińskiej hodowli"

     

W dwutygodniku "WIK Wprost i Kultura" ukazała się reklama pisma "Mój pies". Reklamę ilustruje zdjęcie dr Andrzeja W. Bacińskiego. Na zdjęciu znajduje się beagle z naszej hodowli.

     

Dwumiesięcznik ZKwP w numerze 1 (315) 2006 publikuje artykuł dr Andrzeja W. Bacińskiego pt. "Jeśli chcesz kupić beagle...". Artykuł oraz okładkę pisma ilustrują zdjęcia psów z hodowli Catulus.

     

W miesięczniku "M jak mieszkanie" (styczeń 2006) ukazała się reklama pisma "Mój pies". Reklamę ilustruje zdjęcie dr Andrzeja W. Bacińskiego. Na zdjęciu znajduje się beagle z naszej hodowli.

     

Najnowszy numer miesięcznika FOTO z grudnia 2005 publikuje w dziale "Portfolio 2005 - najlepsze prace XI edycji" zdjęcie zrobione psu z naszej hodowli przez Andrzeja Bacińskiego.

     

Najnowszy numer amerykańskiego czasopisma SBQ (Show Beagle Quarterly) z grudnia 2005 na 24. stronie pokazuje zdjęcie zrobione psu z naszej hodowli przez Andrzeja Bacińskiego. Zdjęcie zostało nagrodzone w kategorii "Beagle Bedlam" na międzynarodowym konkursie fotograficznym 2005 NBC Photo Contest.

     

Miesięcznik "Mój Pies" w numerze 1/2006 w cyklu "Espert Radzi" publikuje dwustronicowy wywiad z dr Andrzejem W. Bacińskim o fotografowaniu psów.

     

Nasze dwie ukochane córeczki Alka The First Catulus i Calinka The First Catulus oraz wnuczka Anoda BiGuru z Państwem Niedźwiedzkimi reprezentowały polskie beagle na zlocie i wystawie na Bornholmie.

     

Miło nam Państwa poinformować, że dr Andrzej Baciński zdobył obie główne nagrody w międzynarodowym konkursie fotograficznym 2005 NBC Photo Contest organizowanym w USA. Na zdjęciach uwiecznionie są psy z naszej hodowli.

     

Nasze córki u naszych przyjaciół w artykule "Mistrzowska Hodowla" w "Gazecie Czechowickiej" 13 (78) z 8 VII 2005

     

W numerze 7/2005 miesięcznika "Przyjaciel Pies" artykuł o grupie VI ilustrowany jest zdjęciami beagli z naszej hodowli.

     

Pierwszy kolorowy numer SBQ (Show Beagle Quarterly) z 2005 roku ilustrowany jest zdjęciami psów z naszej hodowli.

     

Ukazała się książka dr Doroty Sumińskiej pt. "Szczęśliwy pies". Książka ta jest ilustrowana m. in. zdjęciami psów z naszej hodowli.

     

W czasie trwania międzynarodowej wystawy POZNAŃ 2004 odbył się wernisaż fotografii Andrzeja Bacińskiego. Fotogramy przedstawiają dynamiczne beagle z naszej hodowli.

     

Znany i lubiany dziennikarz-kynolog - Adam Kochanowski prezentuje nowy prgram telewizyjny w sobotnie przedpołudnia. Nasze beagle będą treścią jednej z najbliższych audycji.

     

W najnowszym numerze pisma Show Beagle Quarterly (SBQ) artykuł wstępny opatrzony jest zdjęciem psów z naszej hodowli.

     

Znakomita miedzynarodowa sędzia Pani Elżbieta Chwalibóg swym świetnym stylem w nowej książce opisała psy rasy Beagle. Ksiązka ilustrowana jest zdjęciami dr Andrzeja Bacińskiego, a na zdjęciach - psy z hodowli Catulus.

     

W majowym numerzez 5/2004 miesięcznika "Cztery Łapy" ukazał się wywaid z dr Andrzejem Bacińskim na temat rasy beagle.

     

Ukazała się pierwsza w języku polskim książka poświęcona rasie Beagle. Autorką jest Kamila Brodowska. Książka ilustrowana jest zdjęciami dr Andrzeja W. Bacińskiego, a na zdjęciach - psy z hodowli Catulus. Książka do kupienia w sklepie Makopress

     

W 19 numerze magazynu "Czas na Pepsi" ukazał się artykuł o wystawianiu psów. Artykuł ten ilustrowany jest zdjęciami psów z naszej hodowli.

     

W książce Andrzeja Brabletza "Psy Myśliwskie" zamieszczono zdjęcia beagli z naszej hodowli.

     

Miesięcznik "Przyjaciel Pies" numer 5/2003 poświęcony jest rasie beagle. Rasę tę przybliżają zdjęcia psów z naszej hodowli (na okładce, przy artykule i na plakacie).

     

Dwumiesięcznik "Pomiar" wykorzystał fotografię naszej suczki - Ch. PL, Ch. Mł. Dialynne So Sassie - na okładce numeru styczniowego 2003 roku.

     

W piśmie "Psy Myśliwskie" (grudzień 2002 - styczeń 2003) ukazał się artykuł o Shiba-Inu znanego japońskiego hodowcy Nobi Atsumi w tłumaczeniu Andrzeja Bacińskiego

     

Grudniowy numer miesięcznika „Przyjaciel Pies” zawiera na stronach 36 i 37 ciekawy artykuł „Psy, które potrafią leczyć”. Artykuł opisuje Kapsla - syna naszego FLASHa Majalu.

     

Rosyjski miesięcznik "DRUG" w numerze 11/2002 w artykule o zwycięzcach wystawy na Palandze pokazała zdjęcie naszego Int. Ch. SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne.

     

Na okładce Shelaft Billy Whizz of Dialynne oraz Daragoj Lady Chatterly, w sprawozdaniu z konkursu w Łajsie - zdjęcie naszej suczki, a na wewnętrznej okładce - Olka Sungglewood’s.

     

Polecamy Państwa uwadze artykuł o Shiba Inu napisany przez znakomitego japońskiego hodowcę Nobuo Atsumi, a tłumaczony przez Andrzeja W. Bacińskiego

     

Zdjęcie naszej suczki - Daragoj Lady Chatterly - ozdabia trzecią stronę znakomitego kwartalnika Show Beagle Quarterly

     

"Łowiec Polski" w lipcu 2002 na stronie 35 drukuje dwa zdjęcia psa z naszej hodowli.

     

Lipcowy "Przyjaciel Pies" na stronie 32 drukuje artykuł o psach myśliwskich. Ilustracją do tego artykułu są zdjęcia psów z naszej hodowli.

     

Na wystawie psów Crufts 2002 na jednym z głównych miejsc prezentowany był plakat ze zdjęciem naszego psa - SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne.

     

Firma oferująca weterynaryjny sprzęt diagnostyczny wykorzostuje zdjęcie naszego pieska - SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne - na swoich reklamówkach.

     

Zdjęcie naszego psa beagla (Shelaft Billy Whizz of Dialynne) znajduje się na okładce katalogu, naklejkach i plakatach Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych Poznań 2001.

     

Firma oferująca weterynaryjny sprzęt diagnostyczny wykorzostuje zdjęcie naszej OLKI Snugglewood na swoich reklamówkach.

     

Miesięcznik "Przyjaciel Pies" w numerze wrześniowym pokazał serię zdjęć naszych beagli na okładce oraz na stronach 3, 10, 11, 12, 13, 14 i 28.

     

Po raz kolejny angielski tygodnik "Dog World" zamieścił informację o naszym psie SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne z okazji Międzynarodowej Wystawy Psów w Łodzi, na której to nasz pies został BIS. Na zdjęciu Jan Fennell znana angielska pisarka, autorka "The Dog Listener".

     

Brytyjskie czasopismo "Our Dogs" w numerze z 11.05.2001 poinformowało swoich czytelników o sukcesach wystawowych naszego beagla - SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne.

     

Dwumiesięcznik "PIES" opublikował zdjęcia zwycizców Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Łodzi. Na najwyższym miejscu na podium, zwycięzca Best In Show - nasz beagle SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne.

     

Poczytny angielski tygodnik "Dog World" zamieścił informację o Międzynarodowej Wystawie Psów w Warszawie i zdjęcie naszego Shelafta Billy Whizz of Dialynne, jako jednego z psów stojących na podium na BIS

     

Rosyjskie czasopismo "DROUG" zamieściło zdjęcie naszych beagli - SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne i OLKA Snugglewood’s jako zwycięzców konkursu "Najpiękniejsza Para Hodowlana" na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych Poznań 2001.

     

Czasopismo "Psy - Rasy Myliwskie" w numerze kwiecień-maj 2001, na stronie 13 pokazuje zdjęcie naszego beagla - Shelaft Billy Whizz of Dialynne.

     

"Express Ilustrowany", oficjalny patron medialny Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Łodzi, informuje w dniu 7 maja 2001, że nasz beagle, Shelaft Billy Whizz of Dialynne, wygrał Best In Show na tej wystawie. Artykułowi towarzyszy zdjęcie naszego beagla - zwycięzcy.

     

W wydaniu bydgoskim "Gazety Wyborczej" z dnia 4 maja 2001 ukazało się sprawozdanie z Wystawy Psów Rasowych Bydgoszcz 2001. Artykułowi towarzyszy zdjęcie naszego pieska - Billy Whizz of Dialynne, który otrzyma tytuł BIS (Best In Show) na tej wystawie.

     

W numerze 2 z roku 2001 dwumiesięcznika "PIES" pokazane zostały na stronach 36 i 37 nasze pieski beagle - SHELAFT Billy Whizz of DIALYNNE i OLKA Snugglewood. Zdjęcia te stanowią ilustrację do znakomitego artykułu Pani Elżbiety Chwalibóg na temat rasy beagle.

     

W marcowym numerze z 2001 roku prestiżowego kwartalnika "Show Beagle Quarterly" ukazała się po raz pierwszy w historii informacja o Europejskiej Wystawie Psów Rasowych ilustrowana zdjęciem naszych beagli - SHELAFT Billy Whizz of DIALYNNE oraz OLKA Snugglewood na podium najlepszej pary hodowlanej wystawy Poznań 2000.

     

W numerze 1 (5) luty-marzec 2001 dwumiesięcznika "Psy - rasy myśliwskie" zdjęcie naszych beagli - SHELAFT Billy Whizz of DIALYNNE oraz OLKA Snugglewood stanowią ilustrację do artykułu Pana Andrzeja Brabletza.

     

Na okładce 1 numeru z roku 2001 dwumiesięcznika "PIES" pokazany został nasz piesek beagle - SHELAFT Billy Whizz of DIALYNNE. Na stronie czternastej tego samego pisma znajduje się kilka zdjęć tego pieska, jak również naszej OLKI Snugglewood. Zdjęcia te stanowią ilustrację do znakomitego artykułu Pani Elżbiety Chwalibóg na temat rasy beagle.

     

"ROTTWEILER" 1/2000 (17) na stronach 26 i 28 drukuje artykuł dr Andrzeja Baciskiego "U Progu Millenium".

     

Na stronie 91 w 42 numerze POLITYKI (16 padziernika 1999) ukazał się przedruk listu dr Andrzeja Bacińskiego będącego odpowiedzią na artykuł "Złoty Miot".

     

Na okładce 6 numeru z roku 1999 dwumiesięcznika "PIES" można znaleźć naszą przepiękną suczkę beagle - OLKA Snugglewood. Na stronie trzeciej tego samego pisma nasz piesek składa czytelnikom życzenia świąteczne i noworoczne.

     

W listopadowym (1999 roku) numerze miesięcznika "Mój Pies" na stronie 58 ukazał się list dr Andrzeja Bacińskiego w sprawie szkoleń psów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tym tekstem. Poniżej artykułu znajduje się zdjęcie naszej suczki FREMI w czasie treningu.

     

powrót do góry strony                   


Nasz adres: ul. Kolibrów 6, 02-818 Warszawa, tel/fax: (022) 6411198
e-mail: catulus@catulus.pl; http://www.catulus.pl